| Costiiiii a întrebat:

Vreau sa cumpar un Xbox 360 Elite, este modat, e destul de batran, 3 ani parcathinking Pretul este bun. Imi ofera xboxul cu 2 telecomenzi prin wireless, 30 jocuri neoriginale si 5 jocuri originale cu 700 lei love struck! Intrebarile mele sunt : Daca face rrod cat ma costa reparatia, cat de sigura este, cat de des o sa fac rrod?

1 răspuns:
| BananaSuparata a răspuns:

Rrod costa cam 200 lei si daca nu vrei sa cheltui atat iti iei 1 nou cu 9 mil cat e.si il decodezi cu 1 mil...ai iesit mai ieftin decat sa ii faci rrod odata la luna