| Skrillex9000 a întrebat:

Vreau sa descarca wall sau aim da nu gasesc niciun site, va rog dati-mi un link de descarcare si un tutorial ceva de instalare sau spuneti-mi pe scurt cum sa fac. Multumesc, funda.

Răspuns Câştigător
| Skrillex9000 explică (pentru gmbod1):

Hei! am descarcat silent aim, l-am dezarhivat am facut tot ce trebuia sa cand sa intru in server ma scoate din cs, am cs warzone si lantfinal la niciunu nu mrg stii de ce nu merge? MS Funda

| gmbod1 a răspuns (pentru Skrillex9000):

Ai luat destroy si ca sa iti mearga iar codurile pe cs trebuie sa reformatezi pc-ul sau nu ai la video opengl