| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa devin youtuber si nu stiu ce nume sa-mi pun. Imi recomandati voi un nume

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Trei lucruri sa stii:
-Daca vrei sa faci un parteneriat cu Youtubul trebuie sa fie Original si ceva care sa le placa publicului.

-Numele tau valoarea ca-m 50% din cautarea pe youtube (ori scrie numele acelui videoclip ori numele tau de youtuber).

-Numele trebuie sa fie ceva simplu la obiect sau ceva care sa prinda bine publicului iti da 3 Youtuber care fac view si au numele lor+Numele de scena sau numele vlogului de youtuber.
-Codrin Bradea : Satana
-Bianca Adam
(Tequila)
-Mikey Hash
Doza de Has

Iar daca vrei sa ai doar un cont de youtuber poti sa alegi orice nume doresti tu nu conteaza (vezi sa fie ceva care te caracterizeaza pe tine).