| anonnimaeu a întrebat:

Vreau sa fac un site si nu stiu despre ce si daca merita! va rog nu spuneti ca despre hobbiurile mele ca nu merge nu toti avem aceleasi! am facut iarna unul despre craciun da nu a fost bun doar iarna

Răspuns Câştigător
| iuddavali a răspuns:

Hobby-nehobby, tema site-ului trebuie sa te atraga si sa ai de unde sintetiza informatie. daca nu te atrage, te vei lasa de el. daca nu ai informatie, la ce bun?

ori intri pe o nisa deja existenta, cu concurenta mare, daca te simti bazat, ori te axezi pe un domeniu cu concurenta slaba sau chiar inexistenta, ceva ce nu a mai facut nimeni. 1 din 2.

1 răspuns:
| iuddavali a răspuns:

In plus, pentr script iti recomand unul open source, intrucat benefiziaza de comunitati de programatori, astfel incat va fi mereu updatat la zi, conform cerintelor.