| Uchida a întrebat:

Vreau sa filmez jocurile, cu ce program?! Am incercat cu BandiCam, ACA Screen Recorder si Fraps, pana acum de Fraps sunt cel mai multumit dar filmeaza decat 30 de secunde apoi se orpeste ce sa fac? FUNDA, RASPUNSULUI CARE MA AJUTA CEL MAI MULT!

Răspuns Câştigător
| Cristyan21 a răspuns:

Frapsul tau nu are licenta da-mi id-ul dau si iti dau eu fraps cu licenta si astept funda.

| Uchida explică (pentru Cristyan21):

Am cont pe skype intru mai repede... ma gasesti pe : roomofgames007. mersi de ajutor apoi funda.

1 răspuns: