| Bărboșelu_Sabin_1998 a întrebat:

Vreau sa imi apara bulina albastra cu bifa in ea, sa am cont verificat si comfirmat de cei de la facebook. este posibil oricui aceasta optiune? daca da, cum? astept raspuns

1 răspuns:
| Elenasays a răspuns:

Aceasta optiune este folosita numai pentru persoanele publice (vedete, politicieni, persoane cunoscute de majoritatea oamenilor). Bifa aceea este un semn care confirma faptul ca persoana publica respectiva este cea adevarata, si nu o pagina/cont fals.
Deci, nu este disponibila oricui.
Sper ca ti-am fost de ajutor!