| giorgian2304 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar fifa 13 de pe eMAG sa pot juca online.problema e ca nu stiu daca o imi mearga pe netu de la clicknet.am testat viteza pe www.speedtest.net si: download 3.76 Mbps... upload 0.79 Mbps upload. daca nu e buna viteza asta ce viteza ar fi necesara de download / upload?

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

E buna. O sa-ti mearga bine online. Daca iti merge bine pe youtube, fara intreruperi, iti merge bine jocul. Bafta acolo, vezi ca e cam greu, eu am pe consola si pierd mai mereu desi in 2012 am rupt tot.