| Gurgiu a întrebat:

Vreau sa imi cumpăr un calculator pe acesta https://m.emag.ro/......DHNPZHBBM/ este bun adică merge gta 5 cs go?

5 răspunsuri:
| marian37 a răspuns:

Cs go merge fara probleme dar GTA V nu ai nici o șansă. Placa video este mult prea slaba.

| Gurgiu explică (pentru marian37):

Pei am văzut niște clipuri pe net ca ar merge in 40 de fps dar acum nu stiu

| marian37 a răspuns (pentru Gurgiu):

720p sau chiar mai jos de atat, cu totul pe low si rulat doar jocul, nimic altceva...vei putea avea 30fps. Asta pe single player. Pe Gta Online, nici o sansa.

| CosminFlo a răspuns:

Placa video este slaba poate la o rezolutie mica ar merge dar full hd nope.

| Gurgiu explică (pentru CosminFlo):

Full hd in sensul ca grafica ridicată sau full HP pe tot ecranul?