| EudoarEu29 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un joc pe Ps4 si nu stiu ce sa aleg dintre Battlefield Hardline si Call of Duty Advanced Warfare.
Pareri?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Battlefield Hardline e mult mai tare si amuzant, nu te plictisesti deloc, in Beta am jucat 5 ore fara sa ma opresc si acum vreau sa-l joc, dar no money laughing
Call of Duty e mort de mult timp, acelasi same *** in fiecare an straight face

| laurthelegend a răspuns:

Nu-l asculta pe fustratul de codelights Call Of Duty imi place cel mai mult

| CodeLights a răspuns:

Toate jocurile de la COD sunt ruinate de trișori!
Dacă vrei să joci doar cu trișori atunci alege cod!

| Mihai_Ioan_Bursuc-Luca_1995 a răspuns:

Battlefield Hardline e foarte BUN dar si COD Advance Warfare e bunicel eu zic sa iti Battlefield Hardline