| olyvyan a întrebat:

Vreau sa imi fac un server de metin dar am o probema... pornesc serverul(serverfiles), deschid clientul sa intru in metin, scriu contul de test pentru respectivul serverfiles si nu se logheaza. Adica ramane la``Vei fi conectat la server``. Folosesc serverfiles invoice, este de prin 2013 si clientul de le SnuK. Care este problema? Este prea avansat serverfiles pentru client? Sau dati-mi un client 2013-2014 sa incerc. Clientul sa fie cu MC. Cu celelalte nu ma descurc. Sau un tutorial cum pun serverul pe IP-ul meu, in caz ca e fara mc. SCUZATI SECTIUNEA! DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ai grijă când deschizi să nu o mai închizi că rămâne gravidă situaţia.

| Vektor a răspuns:

Gasesti pe google si nu uita sa folosesti prezervativul smug