| KLiNK a întrebat:

Vreau sa imi iau un joc Need For Speed. Am de ales dintre Underground 2 si Carbon. Underground 2 l-am mai jucat, l-am terminat de doua ori si ma declar multumit de el. Carbon am avut ocazia sa il joc dar nu l-am terminat complet. Am facut doar niste curse. Care Nfs sa aleg? Carbon sau Underground 2? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Heres_Sergiu_1998 a răspuns:

Carbon pentru ca este mai realistic.

| KLiNK explică (pentru Heres_Sergiu_1998):

La asta ma gandeam si eu...Am auzit ca ar fi prea scurt in cariera dar nu prea ma intereseaza asta. Vreau sa imbine tuningul cu politia si din cate am inteles chiar asta face.

1 răspuns: