| misu2315 a întrebat:

Vreau sa imi iau un joc pentru telefon de pe calculator. am cablu de date pus dar nu stiu cum sa fac sa il iau de pe google play sau de altundeva. Se poate? Daca da cum? Pentru ca pe telefon nu am internet.

2 răspunsuri:
| iuli000 a răspuns:

Http://apps.evozi.com/apk-downloader/ si descarci ce vrei tu. funda!

| sonyaandreea9292 a răspuns:

Buna, pai era bine sa il iei direct pe telefon ca sa stii sigur ca e compatibil cu telefonul tau, ca dupa poate nu merge, poti descarca jocuri de pe google play pentru ca ai jocuri pentru toate tipurile de telefon acolo, sau de pe waptrik.com