| Type a întrebat:

Vreau sa imi reinstalez windowsul, dar nu vreau sa pierd programele care le am, si am auzit de un program prin care imi pot salva datele, dar nu stiu cum se numeste, ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Dîrțu_Irina-Maria_2000 a răspuns:

Nu ai nevoie de un program pentru a-ti salva datele. Atunci cand reinstalezi windows-ul se sterg doar programele instalate in C, in schimb, D, E si ce alte partitii mai ai raman neatinse. Daca ai programe pe care vrei sa le pastrezi salvate in C, pur si simplu le muti pe alta partitie.

| Type explică (pentru Dîrțu_Irina-Maria_2000):

Vreau sa dau la tot, alfel nu mai puneam intrebarea...