| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa inregistrez gameplay-uri pe youtube.O recomandare de placa video pana in 400 lei?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

GTX 750 ca ai ShadowPlay si iti face captura/encodarea direct in GPU si nu iti papa din framerate ca programele de captura third-party. Probabil sa tb sa scoti vreo 50 ron in plus...

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Cum a spus si KodrutZ, iti trebuie minim un gtx 750 daca vrei sa te apuci de gaming pe youtube, totusi placa aia sterge pe jos cu un gtx 650 care e vreo 400 de lei, deci diferenta de bani nu este prea mare