| Any_2336 a întrebat:

Vreau sa instalez Broken sword 4, l-am instalat cu Daemon tools iar atunci cand vreau sa intru in joc imi scrie: Wrond disc inserted
Please insert the original "Broken sword AOD" CD/DVD.
Am jocul de pe un cd pe care l-am luat de la cineva, iar la persoana respectiva a mers jocul. Plz help. dau funda celui care ma ajuta ( dar sa mearga apoi jocul) happy

3 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Salut e foart simplu ce treubie sa faci! trebuie sa copii crackul unde ai instalat jocul! crackul e acesta
http://www.freeinfosociety.com/site.php?postnum=1814
lasa pm daca nu te descurci!

| kenNNzorFTW a răspuns:

Trebuie sa copiezi broken sword.exe si sa-l bagi unde ai instalat jocul (in fisierul respectiv) si daca iti apare ca-l mai ai o data trebuie sa dai da ca sa-ti mearga, dupa aia dai pe shortcut(emblema jocului)si daca nu-ti merge intri in fisierul unde ai copiat ce ti-am scris mai sus si dai pe el.Bafta sper sa reusesti!

| dangerX a răspuns:

Vezi prin imaginea jocului(ISO... care ai montat-o cu daemon tools) daca gasesti vreun crack, daca nu cauta pe net crack la jocul ala si inlocuieste fisierul.exe in folderul jocului cu crack-ul respectiv.