| Wehrmacht a întrebat:

Vreau sa joc din nou Gothic 2 dar am uitat ceva:
1. Unde am pus CD-ul dar nu asta conteaza ci asta:
2.De unde i-au armura aia de paladin? Nu aia de knight aia de paladin ca a lui Hagen.

3 răspunsuri:
| RaresRares123 a răspuns:

Joaca dark souls

| Wehrmacht explică (pentru RaresRares123):

Bai nu imi pasa de dark souls vreau sa reiau toata seria gothic si dupa aia sa il joc pe 4.

| CrazyyKiller a răspuns:

Dupa ce l-ai omorat pe Raven te duci la manastire vorbesti cu Pyrokar si iti spune sa gasesti cartea lui Xardas si in camera aceea unde gasesti cartea este vreo 2 sau 3 bookstend si citesti una dintre ele si apoi te duci in libraria manastiri si creezi o runa si runa aia te teleporteaza intr-un loc secret in manastire si acolo este armura de paladin si un cufar.