| NaRuTo55Nr1 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de 4Story.ro si nu stiu ce caracter sa-mi aleg dintre razboinic, arcas si evocator. Vreo parere? Si daca puteti sa-mi spuneti si de ce ati ales acel caracter. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Corino a răspuns:

Eu Votez pentru Razboinic...
Nu cred ca pot sa-ti spun dc am ales acest caracter dar eu asa aleg pe orice joc daca are clase exemplu 4story Razboinic Metin2 Razboinic

| marius6543 a răspuns (pentru Corino):

Eu na-s crede caci razboinic el ataca corp la corp si daca adversarul e mai puternic trebuie sa fugi, de asemenea ca nu are o viteza mare din cauza armurilor grele.
Recomand arcas caci pe cand inamicul ajunge la tine el mai are putina viata si ii mai dai o sageata si e mort.

| Thewitcher a răspuns:

Acum depinde ce vrei tu.Iti voi da descrierile claselor.
Razboinic:daca preferi sa fi un scut impenetrabil cu arme puternice si armuri grele, dar cu viteza mica de atac poti sa fi razboinic.
Arcassadclasa pe care o recomand)daca esti fanul atacurilor de la distanta si al atacurilor rapide, dar slabe cu sabii mici, arcasul e cel mai bun.Deasemenea o recomand deoarece atunci cand monstrul ajunge la tine jumatate din viata lui e luata deja.
Evocator:Aceasta clasa este buna pentru cei care nu vor sa se lupte corp la corp. Poti sa-ti iei un animal cu tine dar armurile sunt slabe, si esti vulnerabil la atacurile directe.In schimb ai o putere mare de atac cu vraji
Acum partea grozava la aceste jocuri e faptul ca te lasa sa fi ce vrei sa fi asa ca tu decizi

| Cosmin_Banu_1997 a răspuns:

Daca esti nou in genul MMORPG iti recomand warrior pentru ca e usor de intretinut (bagi def si atk cat poti de mult)