| raduqu a întrebat:

Vreau sa ma apuc de jocurile assasin s creed, insa nu sunt tocmai convins ca sunt reusite ca sa incep de la inceput cu ele. recomandati-mi cel mai bun joc assasin s creed ( dupa parerea voastra) sa vad cam cat de bun e acest joc.

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Toate sunt bune de jucat este o serie frumoasa. Incepe cu primul si cu al doilea dupa aceea urmeaza brotherhood si revelations. Apoi cred ca urmeaza al treilea. Eu le-am jucat si sunt frumoase. Mai modifica in fiecare joc cate ceva iar unele lucruri raman cam la fel. Alea cu india, china si rusia sunt alt gen