| PsyhoChild a întrebat:

Vreau sa ma apuc de Youtube si sa fac gameplay fara a vorbi.Ce jocuri imi recomandati pentru 2gbram, 256mb placa video si 2.3 ghz?
Merge sa filmez lol, cs 1.6 si metin.

4 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Vrei sa faci gameplay cu pc ul ala? E trist.

| DavidoffUser a răspuns:

Tetris...
Si nu filmezi ca nu esti la nunta, tu faci stream.

| PsyhoChild explică:

Am uitat sa adaug ca imi fac upgrade la pc cu nVIDIA gtx750 ti si imi schimb rami+procesor i3 skylake...

| xNeo a răspuns:

Incearca tube tycoon, cs 1.6, minecraft, lol, dar nu conteaza ceea ce joci, conteaza calitatea, editurile pe care le faci si. iti dau un sfat, foloseste microfonul ca altfel faci abonatii mult mai greu! Sper ca te-am ajutat! Incearca sa editezi cu: Camtasia Studio 8, Sony vegas sau filmora go