| watzon a întrebat:

Vreau sa ma apuc iar de metin2.ro am mai jucat pe razboinic dar m-am saturat de el ce caracter sami aleg dintre sura ninja sau saman va rog ajutati-ma :X dau fundita; x

Răspuns Câştigător
| TheDestroierKingOfDark a răspuns:

Asta sta normal la alegerea ta, dar sura este mai potrivit daca inbunatatesti sabia lui la ce putin +3 esti mult mai bun decat un ninja sau 1 saman normal in clasamentul caracterelor sunt 1-razboinic; 2-sura; 3-ninja; 4-saman dar asta este parerea me cu sura sata la alegerea ta ce iti place.

2 răspunsuri:
| timioros a răspuns:

Si eu zic sura caci sura la lvl peste 30 RUPE.

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Alege sura