| MihaiGamesRo a întrebat:

Vreau sa ma connectez pe o adresa de email mai veche. Problema este ca imi cere mesaj de verificare pe un numar de telefon la care nu mai am acces de mult timp. Si nu am alta metoda de recuperare salvata. Cum pot sa ma conectez la acest cont? Am un email cu un premiu la un givawai pe el si nu pot intra sa imi iau codul pentru ce am castigat.
Va rog ajutati-ma sa ma conectez!

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Daca nu mai ai nici nr de tel pentru confirmare si daca ai uitat si parola nu prea ai cum sa te conectezi la el...