| Andrei_Sofronie_1979 a întrebat:

Vreau sa ma fac YouTuber si nu stiu ce nume sa imi pun pe YouTube. Puteti sa imi spuneti cateva nume. MS

2 răspunsuri:
| Al3xbC a răspuns:

Sofrey
Rey de la Andrei(dar cu y plus rey inseamna rege in spaniola)
Sof de la Sofronie sau Sof mai inseamna si,, soldier of fortune''poti sa pui ceva de genu SoFr3y sau ceva de genu

| Gabygheghi2001 a răspuns:

Iti recomand ceva care sa te reprezinte si sa fie usor de retinut, de exemplu si eu am un cont de YouTube (GabyGheghi -> cauta-ma), iar eu mi-am ales denumirea dupa ce am combinat numele si un prenume de-al meu, sunand si bine.
Sper ca ti-am fost de ajutor.