| Cucuriguuu a întrebat:

Vreau sa ma mai joc ceva dar nu stiu ce.
Dati-mi niste nume de jocuri adevarate (in genul Crysis 2/3, Battlefield 3, Far Cry 3, Spec Ops The Line,Inversion ori altceva).

Dar sa fie, cum spuneam mai sus, ceva mai deosebit.
In special Shooter si de actiune daca stiti.Sunt bine venite si jocurile open world ori SF dar sa nu fie din seria Grand Theft Auto.

Jocuri care le-am jucat deja: Prototype,Assassin's Creed Brotherhood, The GodFather 2, ETS 2, Mass Effect 2, The Elder Scrolls 5 Skyrim, Mafia 2, FIFA /PES (07, 08,11, 12,13),Medieval 2 Total War,Rome Total War,Saints Row The Third, COD Black Ops2, Singularity,Homefront,Hitman Absolution, NFS (Shift 2, Most Watned,Carbon, Undercover, Underground 2),Test Drive Unlimited,Driver San Francisco, Crash Time 4, Medal Of Honor PA, Dead Space 2, Lord Of The Rings (Conquest,War in the North),Avatar The Game, Company Of Heroes, F.E.A.R 3 si inca vreo cateva dar deja am enumerat destule.

Deci daca se poate sa imi dati niste nume de jocuri (eventual neincercate de mine) as fi recunoscator.
Imi plac jocurile adevarate,cu masini,shooter,actiune,aventura,jocurile SF,horror,aproape orice.

(pun accent din nou pe asta: JOCURI ADEVARATE-Metin,LoL, Warcraft, etc. nu intra aici)

Dau Funda si Vot.

P.S: E grav pentru ca nu mai stiu ce sa ma joc.

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Pai jocurile enumerate de tine le-am jucat si eu dar uite altele care sunt frumoase:
-Batman Arkham City
-Dead Space 3
-WRC3
-Just Cause 2
-Sleeping Dogs
-Bioschok:Infinite (nu stiu daca iti merge)
-Splinter Cell:Conviction
-Dead Island
-The Amazing Spider-man
-Darksiders I
-Darksiders II
-The Walking Dead
-Max Payne 3
-Euro Truck Simulator 2
-NBA 2K12
-Aliens Colonial Marines
-Nfs The Run
-Nfs Most Wanted 2012
-Prototype 2
Cam asta am jucat si eu, sper sa iti foloseasca Funda?

| Cucuriguuu explică (pentru javiga):

Unele jocuri le stiu doar Aliens Colonial Marines e interesant pentru ca nu il intalnisem pana acum.
Am jucat NB 2k11, ETS2, Dead Island, Max Payne2, Prototype, si imi pare rau ca jocuri precum Just Cuase 2 sau Sleeping Dogs nu imi merg datorita sistemului de operare.

Am Windows XP SP3.

Poate mai stii ceva jocuri pentru XP, la fel interesante.

| javiga a răspuns (pentru Cucuriguuu):

-James Bond:007 Blood Stone
-Metro 2033
-Metro Last Night(nu stiu daca a aparut inca)
-Alan Wake
-Alan Wake American Nightmare
-Bordelans 2
-I am Alive(este interesant)
-Bully Scholarship
-Prison Break The Conspiracy
-Deux ex toata seria
-The Witcher 2 Assassin's of Kings Enchaned Edition
-Overlord II
Daca mai ai nevoie de ceva lasa mesaj, si mersi pentru funda.

4 răspunsuri:
| UrsaRadu a răspuns:

Aliens vs predator 3 http://www.youtube.com/watch?v=Cos5GDJ-Ij4 assasin creed 4 http://www.youtube.com/watch?v=bYP4wKD-6J8 si mai e unu frumos da e pentru ps2 dog's life http://www.youtube.com/watch?v=2ZmJjjj55qI

| UrsaRadu a răspuns:

Aliens vs predator 3 http://www.youtube.com/watch?v=eF6rCwcVfzQ poti fi in jocu asta alien, predator sau puscas marin, eu l am jucat da nu l am putut face ca mergea mult prea greu ca are cerinte meri.