| Minculescu_Andrei_1995 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar Counter-Strike Global Offensive cu paysafecard.
Daca vreau sa iau cutii sa le deschid pot sa le iau cu un alt paysafecard sau trebuie sa folosesc un card?

2 răspunsuri:
| 100000 a răspuns:

Salut, Andrei! Exact acelasi lucru am facut si eu, mi-am bagat 5 EURO pe Steam dar nu-mi ajung de CS:GO si voi mai baga 2 euro laughing, ma rog, mai putin important, insa, tu, daca ai bagat mai mult de prima data, bineinteles ca vei putea cumpara si altceva daca iti raman bani din urma achizitionarii CS:GO-ului, nu e nevoie sa bagi bani pentru fiecare item in parte. Spor la joc si la meciuri castigate.