| Decebalul a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar GTA Iv din magazin si as vrea sa stiu daca il pot copia direct pe calculator? ( adica sa nu fie necesar sa introduc mereu CD-ul )

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Desigur, exista patchuri no-cd/dvd fix pentru situatia asta - ai jocul cumparat si nu vrei sa freci discul toata ziua.

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Il poti instala pe PC da, eu am Far Cry 2 original si dupa ce bag DVD-ul il instalez si gata ma joc de pe PC nu trebuie bagat DVD-ul de 1000 de ori.