| Ejkoli a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar ps3 de 320 gb cu jocul Infamous 2 dar am televizor normal, pot sa conectez doar cablurile alea (alb, rosu, galben), am auzit ca nu merge ps3 asa, ca imi trebuie cablu nu stiu de care hdmi, da eu nu mai am alt loc, imi merge >ps3 asa? este adevarat?

1 răspuns:
| Speedy_4296 a răspuns:

Sall,nu merge decat prin HDMI sau AV MULTI OUT... poate daca e vreun adaptor de la mufa HDMI la mufa video RCA cum ai tu nu stiu cum sunt acelea de usb pe rca audio( dau un exemplu) nu stiu poate e nu am prea auzit de adaptor HDMI la video.ma rog bft