| RăzvanP06 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un mouse bun pentru gaming, am auzit la multi youtuberi ca au mouse-uri "bune", de ex. la minecraft ei spuneau da dadeau cu "nu stiu cate click-uri pe secunda", asa ca as vrea sa am si eu un mouse ca al lor da sa nu depaseasca 300 de RON. De preferabil razer cu 5 sau 6-7 butoane!
A da... as mai vrea si tastatura aceasta : http://www.pcgarage.ro/tastaturi-gaming/razer/deathstalk er/
E buna in general nu? Acum am un Logitech K330 cu tot cu mouse si se mai opreste din cand in cand, adica pur si simplu ma joc si dintr-o data se opreste caracterul meu( se intampla la orice joc).

Răspuns Câştigător
| Ax3LdeV a răspuns:

Ce csuti tu e un mouse A4tech vrsiiunea bloody are toate setarile

| RăzvanP06 explică (pentru Ax3LdeV):

Mersi e chiar fain si e foarte ieftin!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O marca buna e cea de Logitech de mouse dar nici chiar asa scump nu merita sa cheltui bani unul ca asta e bun
http://takemydough.com/wp-content/uploads/2012/03/rat-9-gaming-mouse.jpg
cred ca costa vreo 200€