| MateiMty a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un X-Box si mi-a spus un prieten ca daca vreau sa joc un joc (cumparat) trebuie sa platasc in plus pentru multiplayer. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| TheExpert01 a răspuns:

Nu-l asculta pe valy ce zice el e alta treaba...Da trebuie sa platesti 12euro/luna pentru a juca in retea cu alti playeri(multiplayer) si eu am Xbox, dar pe langa aceasta facilitate te mai lasa sa intrii pe net sa downloandezi mai multe aplicatii etc. happy

1 răspuns:
| valy3777 a răspuns:

Da daca vrei trebuie sa platesti 50-100 de lei ca sa poti sa iti faci tu sidiurile fara sa le cumperi