| aan a întrebat:

Vreau sa-mi fac un abonament la Vodafone cu smartphone, internet si voce. Numai ca nu inteleg la optiunea aceasta: Mega 8 Internet pe mobil 1.5GB - "Abonament Mega 8 la 26 EUR/luna (TVA inclus) cu 80 minute/SMS nationale, 800 minute/SMS in retea lunar, pe viata si 1580 MB trafic national pentru navigare pe internet de pe mobil." + Galaxy Nexus - 149, 00 EUR (2 ani)

Nu inteleg cum vine cu netul, 1580 MB pe luna sau cum?

1 răspuns:
| Mirela77 a răspuns:

E o nebunie! Nici eu nu inteleg cum naiba functioneaza faza cu netul si cum este cu consumul.Dar faza este ca daca descarci cateva videoclipuri si oarece jocuri s-a cam dus, la fel daca stai pe facebook.Am abonament de 1GB si mai mult de 10zile nu reusesc sa am internet.In prima luna am platit cam triplu pentru ca traficul suplimentar este foarte scump.Mai bine cumperi la liber si iti iei cartela frog de la cosmote.