| LukWhuzTalkin a întrebat:

Vreau sa-mi rebootez calc sa revina la setarile din fabrica si apoi sa instalez windows sau ar trebui sa reinstalez windows si dupa accea dau reboot
mai exact cum va fi calculatorul dupa revenirea la setarile initiale
si windowsul se va sterge?
funda...

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

"rebootare la setari din fabrica"=la ce te referi? Vrei sa zici doar reinstalare windows nu? Nu exista "setari initiale" la pc. Daca reinstalezi windows-ul, acesta se va sterge. Sau daca ai o imagine/back-up ceva de la inceput, cd cu imagine montata de la inceputul pc-ului, atunci da, merge sa bootezi de pe acesta.