| ingerasmotat a întrebat:

Vreau sa-mi reinstalez windowsul. Eu am windows xp service pack 3 si vreau sa instalez in locul lui windows 7 enterpise.
Eu stiu ce am de facut dar cand intru in bios si apoi la boot nu pot pune pe primul loc DVD-ROM-ul. am doar 3 obtiuni acolo si daca m-ati putea sa ma indrumati astfel incat sa ajung in meniul de instalare pentru windows 7 ar fi perfect.

1 răspuns:
| Inteligentul_9769 a răspuns:

Poi pui cd rom ul primul la boot! cum ai zis si ar trebui sa iti apara ceva cand aprinzi pc ul cu cd ul in el pres any key eu boot cd! si apesi space