| Ahrixxxx a întrebat:

Vreau sa raspunda doar cei ce se pricep.
Vreau un laptop de gaming pana in 3500 lei pe care sa imi mearga lejer jocurile noi aparute cu grafica buna si sa nu am lag deloc in jocurile mmorpg cand e mapa plina de playeri. Pot gasi ceva cu suma asta?
Vreau niste linkuri si recomandari, nu ma pricep deloc la astea, dau funda.

3 răspunsuri:
| Adrian926a a răspuns:

Ia-ti un pc. Sau daca vrei neaparat un laptop atunci nu lua unul cu placa video gtx 1050, cauta unul cu gtx 1050 ti sau gtx 1060.

| cioroicuSIDAncoi a răspuns:

Laptopurile nu sunt bune de gaming