| alexandradina a întrebat:

Vreau sa stiu daca imvu are virusi! cand il descarc antivirusul meu kaspersky imi zice ceva cu are virusi si poate dauna cleptopului! dar o prietena a avut descarcat si nu s-a intamplat nimic! deci ce sa cred?
ps. acum are windows 7

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Daca iti zice ca are virusi mai bine nul descarca poate are malware sau alti virusi. apropo poate prietenei tale nu i se intample nimic acum dar sa astepte sa se cuibareasca virusul in C si sa faca copii