| Soldatul a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cateva jocuri care se pot juca online in browser cat de cat interesante.

Răspuns Câştigător
| ShadowKayne a răspuns:

Gladiatus, Grepolis. M-am jucat ambele si mi-au placut.Mai ales Grepolis am jucat 6 luni. Sper ca te-am ajutat.Merita funda?

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Erepublik- strategie. tanoth- lupte bitefight -lupte battleknight kingsage gladiatus etc sunt majoritate cu lupte.

| Cinciomie a răspuns:

Eu stiu cateva site-uri, acelea sunt: Kizi, Yepi, Friv, mai am si cu multi jucatori: Transformice si Club penguin.