| niculescu16081994 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu va rog daca imi va merge gta IV pe urmatoru laptop: procesor intel I3 frecventa 2, 53ghz hard disk 500gb 4gb cu extindere pana la 8 gb ram si placa video integra
AAA si inca un lucru am intrat pe CAN YOU RUN IT? si imi zice ca totul e k in afara de placa video, dar tot la placa video mai jos la Feature imi zice asa
Features: Recommended attributes of your Video Card
Required You Have
Video RAM 512 MB 1.7 GB
3D Yes Yes
Hardware T&L Yes Yes
Pixel Shader version 3.0 4.0
Vertex Shader version 3.0 4.0
si sunt bifate toate ziceti-mi va rog daca imi va merge va rog mult dau FUNDA!

1 răspuns:
| ByL a răspuns:

Da merge si ft bine