| Motoc_Alex_1999 a întrebat:

Vreau sa vad cel mai bun calculator pe piese pe care-l puteti face MAXIM de 2500-2600 lei (de gaming). Carcasa nu trebuie sa fie neaparat foarte scumpa.

Răspuns Câştigător
| HeeVTM a răspuns:

Pe site ul asta nu sunt oameni care sa iti faca tie calculatoare best price, unii deja stiu sa numere pana la 10. Cauta pe Facebook Str3sU, omu ala face cele mai bune pc uri din Bucuresti, e foarte de treaba, are si canal de Youtube, daca e sa cumperi de la el iti va asambla pc ul pe live, asa cum mi l-a facut si pe al meu, il recomand pe Str3sU, bafta happy