| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu jocuri tari ca world of warcraft si GTA. nu conteaza daca e de downloadad sau e online. sa nu fie runes of magic sau metin2.

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Daca vrei jocuri gen gta,warcraft uite aici o lista: scarface the world is yours,driver parallel lines,mafia I, II, the lord of the rings gen warcraft si online aika sau cabal astea sunt cele mai faine.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi și aici, www.ejocuri.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu sa imi dati site-ul de unde pot lua driver parallel lines