| ISOtech a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri care intr-adevar v-au provocat dependenta nu conteaza daca este online sau single player.Voi da funda celui care-mi va provoca si mie acelasi lucru.P.S. singuru joc din viata mea care o data mi-a provocat dependenta(maxim o luna) a fost The Sims 2.In rest absolut nimic.

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

League of Legends. Si acum sunt dependent(am inceout acum un an si ceva)

| ISOtech explică (pentru DeidaraXR1):

Mda pare chiar interesant mai ales ca este jucat si pe PGL.(acum il descarc)

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru ISOtech):

Daca ai jucat age of empires, dota iti va placea dar pana inveti basic-urile va dura oleaca. Cel putin are un tutorial foarte explicit si in romanawinking.

| ISOtech explică (pentru DeidaraXR1):

Dap age of empires am jucat.Da ce pot sa zic e un joc chiar bun.Dar inca o intrebare jocul e in engleza sau in romana? Ai spus de tutorial ca este in romana dar de joc in general?

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru ISOtech):

Este in Englez/Poloneza/Rusa/Franceza/Romana etc. Iti poti alege ce limba vrei si daca alegi romana tot ce inseamna LoL este scris si dublat in romana.

| ISOtech explică (pentru DeidaraXR1):

Atunci este perfect! Asteapta putin pana se downloadeaza/instaleaza si dupa vad daca intr-adevar imi place sau nu. happy

| ISOtech explică (pentru DeidaraXR1):

Mda pai ei imi trimit email ca s-a activa ca nu stiu ce si nu stiu cum si nu ma lasa sa ma loghez.Am dat sa-mi dea parola nu-mi recunoaste user name, am dat sa-mi dea user name nu-mi recunoaste emailul cu toate ca mi-a trimis pe el date.Mda deci ori se numeste nesimtire ori prostie concluzie panarama.

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru ISOtech):

Faci tu ceva gresit. In primul rand nu iti trimite nici un link de activare. Ai grija pe ce server iti faci cont. Sa iti faci pe EU NE si sa te loghezi pe EU NE.

| ISOtech explică (pentru DeidaraXR1):

Da scuze ai avut dreptatelaughing

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru ISOtech):

Sa imi dai numele ca maine mi se debaneaza contul si te adaug la prieteni.

| ISOtech explică (pentru DeidaraXR1):

ISOtechx happy

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

World of Warcraft 3.3.5 Wrath of the Lich King.
Era sa ma las de scoala datorita acestui joc.

| PrO7 a răspuns:

Sleeping dogs:XX, farcry3, fifa13, WoW, Warcraf3, prototype 1 si 2, cs global ofensive...

| rooosmeee1 a răspuns:

World of Warcraft Freakz, minecraft (a fost ciudat atunci), bf3 (acum sunt), FreeJack (am fost mult timp dar am terminat acum o luna), metin 2 (atunci cand eram mic) si cam atat