| Ilie_Stefan_1995 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri. Ce-mi puteti recomanda? Vreau si link pls

6 răspunsuri:
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Nai specificat ce joc vrei cum ar fi depinde si de persoana daca iti plac jocurile care tr sa muncesti si de aventura incearca mt2ro daca iti place de acitune incearca counter strike daca iti place fotbal pes 2012 sunt multe dar depinde de persoana

| Magnifico a răspuns:

Ca jocuri aparute acum in 2012:
-King Arthur II
-Oil Rush
-Microsoft Flight
-Ghotam City Impostors
-Combat Wings: The Great Battles of WWII
-The Darkness II
-Kingdom of Amalur: Reckoning
-Crusader Kings II
-Jagged Alliance: Back in Action
-Alan Awake
-Syndicate
-Ridge Racer Unbounded
-Mass Effect 3
-Fifa 12
-Pes 2012

Ai putea incerca:
-WOS Extreme Trucker 2
-Euro Truck Simulator
-Gta Vice City
-John Deere Drive Green
-Mount & Blade
-Spiderman 2
-Conflict Desert Storm
-Freedom Fighters
-Il 2 Sturmovick The Forgotten Battle
-Mortal Kombat 4
-Raw 2008
-Strong Hold Crusader
-Company Of Heroes
-Gta Sa
-Fifa WC06
-SBK X Superbike WC
-Kart Racer
-Mudracing ATV Extreme
-Rig'n'roll
-Battlestrike Force of resistance
-Corvette
-Driving Simulator 2011
-German Truck Simulator
-Line of sight Vietnam
-Marine ShapShooter
-Richard Burns Rally
-Flatout2
-Test Drive Unlimited
-Fifa 07
-Counter Strike 1. 6
-Real Warfare 242
-Uefa Chamions League 06-07
-Age Of Empire 3
-Nkba 2k11
-Full Spectrum Warrior
-NFS SHIFT 2
-Theatre of the war
-Rugby Challenge
-Delta Force 2
-Fifa 08
-Pirates of the Caraiben
-Medieval 2 Total War
-Rome Total Wat
-The Elder Scrolls Oblivion 4 / 5 Skyrm
-The GodFather2
-Tanker Truck Simulator 2011
-The Simis 2
-Police Force
-Max Payne
-Tow Truck Simulator
-Braken rules
-Nhl 09
-Great battles medievals
-Driver San Francisco
-WOS LONG HAUL
CRUSADE
-RASEN
-Floor League Ball
-PES 2012
-FIFA 12
-Arma 2
-Wolfschanze 2
-Far Cry 3
-STALKER Call of Pripyat
-Dead Island
-Madden NFL 08

Baftawinking

| T0XyK a răspuns:

Daca te plictisesti poti incerca:
-The Lord of The Rings : Conquest (cea mai tare versiune dupa parerea mea)
-Call of Duty 4 MW 1 (e super mai ales multiplayer)
-The GodFather 2 (daca ti-a placut San Andreas sau Vice City mai mult ca sigur vei iubi jocul asta)
-Mafia 2 (la fel ca GodFather)
-Pes 2012 (eu mi-am bagat liga 1 si mi-am pus comentatorul in romana plus ca mi-am facut playerul meu scapi de plictiseala asa)
-The Elder Scrolls 4 Oblivion / 5 Skyrm (sunt super ambele versiuni nu te mai dai de la pc daca intri pe lele )
-Medieval 2 Total War / Rome Total War (trece timpul altfel cand esti pe un asemenea joc)
-F.E.A.R 3 (daca iti plac jocurile shooter)
-Star Wars Knights Of the Old Republic(poate ai vazut si flimul)
-Company Of Heroes (daca ai jucat AOE 3 sau 2 si ti-a placut asta iti va place mult mai mult )

Baftawinking

| Magnifico a răspuns (pentru T0XyK):

laughing Raspunsul asta ti l-am dat eu tie la o intrebare laughing)) )rolling on the floor)

Dar nu cred sa am drepturi de autor pe el...laughing)

| Magnifico a răspuns (pentru T0XyK):

Le-ai incercat? happy Stiu ca atunci tu vroiai niste jocuri si ti-am dat raspunsul asta.....care iti place mai mult din ele? happy

| Mytza13 a răspuns:

Gta san andreas, metin2 mondial,, 4 story, minecraft, crysis, crysis 2, halo, red alert, red alert 2, moha mi-a placut mie foarte mult ti-l recomand pe moha funda pls?