| SlimShady56 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri interesante in care sa nu te plictisestipuppy dog eyes Nu SF, shotere, gen Grand Theft Auto

3 răspunsuri:
| Revan95 a răspuns:

Pai ai putea incerca seria need for speed spre exemplu Need for Speed Hot Pursuit 2010.Si jocul Grid Race Dirver te poti distra cu el, ar mai fi si wheelman care e cu Vin Diesel(ma refer ca e si film si joc)

| SlimShady56 explică (pentru Revan95):

Nfs Hp 2010 am jucat la fel si Wheelman big grin grid mi se pare destul de interesant :d

| Revan95 a răspuns:

Poti incerca split/second sau seria flatout(1, 2, Ultimate Carnage, mai este unu da numi aduc aminte cum se cheama)si mai este si Crashday.Scz ca ti-am raspuns asa de greu daca mai ai nevoie de ceva in legatura cu jocuri pe pc pune intrebari si poate te voi putea ajuta