| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri online pe net. funda celui care raspunde primul si cu cele mai multe nume de jocuri FUNDA

7 răspunsuri:
| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Ninja waz pockie ninja naruto arena soul arena,adventure quest,adventure quest world, dragon fable, urban rival

| ∂яαgσѕ a răspuns:

Ddtank,sherwood.

| CastravetteLaDesert a răspuns:

Woozworld; ourworld; perfectworld; coco girl; gala stories...

| anonim_4396 explică (pentru CastravetteLaDesert):

Mai muuuuuuuulte

| ioanaRO a răspuns:

Pe facebook sunt peste 100000

| anonim_4396 explică (pentru ioanaRO):

N-am nevoie de facebook sau de alte retele de socializare. eu am zis da jocuri online

| ioanaRO a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok
pff.
uite un site de downloadat ce jocuri vrei: http://www.doublegames.name/