| ChristinaChriss a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri pentru Andorid...Cat mai multe, dar nu cu impuscaturi si de-astea

2 răspunsuri:
| Lola2013 a răspuns:

Angry Birds, Angry Birds Go, HayDay, Zombie Tsunami, RollNy3D,Gesundheit,Pottery,Fruit Ninja, Talking Tom, Farm Heroes Saga, Find Objects, Speedx 3D,Logo Quiz,Star Girl,Dumb ways to die,Jetapack Joyride, Hill Climb Racing, Subway Surf, 94, The Simpsons, Sims, Paperama, Fun run, Glow Hockey.

| COSTINFlORIN a răspuns:

Subwai surfers, pou, angry birds, zombietzunami,(ps.nu e cu impuscaturi),hil racing, talking tom,, cheating tom, space cat -Galactic Challange, Epic Skater. Sper sa te ajute. Distractie placuta