| Eu_Bogdan_1993 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri pentru sistemele acestea : NVIDIA GeForce FX 5500 1gb Placa video, 2.1gb ram, Intel(R), Pentium(R) 4, 2.40 ghz, Pixel Shader 2.0, Vertex shader 2.0. !

Răspuns Câştigător
| AdreAdre a răspuns:

Placa aia nu e de 1GB.variaza intre 128MB-256MB.iti recomand FlatOut 2, Trackmania United Forever, GTA San Andreas, 18 Wheels Of Steel American Long Haul, Terrorist Takedown : War in Colombia, Command & Conquer : Renegade, Need For Speed Most Wanted, NFS World, si cu fotbal Pro Evolution Soccer 2009 si Fifa 2008.placa aia video e foarte slaba, si eu o am, si imi doresc mult sa scap de ea.

| Eu_Bogdan_1993 explică (pentru AdreAdre):

M-a pacalit cineva ca are 1gb, si eu nu prea le am cu placi etc.

2 răspunsuri:
| AdreAdre a răspuns:

Cand gasesti o placa video, cauta pe google de exemplu " GeForce FX 5550 specs" si iti da acolo fiecare informatie despre placa video.