| SabyRom a întrebat:

Vreau si eu o aplicatie pentru android prin care sa pot transfera poze, muzica si videoclipuri de pe memoria dispozitivului pe cardul sd

Răspuns Câştigător
| Paraoan_Darius_1998 a răspuns:

Nu ma...ai nevoie de programul asta "AirDroid" cauta-l in play store de pe telefon si apoi...:-il instalezi pe telefon(merge pe android, nu am incercat pe iphone sau Io7)
-intri pe lick-ul ce ti l-am trimis
-dai de pe telefon "Scan QR code''
-o sa se conecteze si poti sa iti download-ezi pozele sau sa dau upload daca vrei sa incarci melodii sau poze, ce vrei pe telefon...Acu' ai inteles laughing

2 răspunsuri:
| Paraoan_Darius_1998 a răspuns:

Http://web.airdroid.com/
Dai pe ''SCAN QR CODE'' si indrepti camera foto catre patratul ala...

| SabyRom explică (pentru Paraoan_Darius_1998):

Nu mam prins. Trebuie neaparat sa imi fac cont?

| Paraoan_Darius_1998 a răspuns (pentru SabyRom):

Nu ma...ai nevoie de programul asta "AirDroid" cauta-l in play store de pe telefon si apoi...:-il instalezi pe telefon(merge pe android, nu am incercat pe iphone sau Io7)
-intri pe lick-ul ce ti l-am trimis
-dai de pe telefon "Scan QR code''
-o sa se conecteze si poti sa iti download-ezi pozele sau sa dau upload daca vrei sa incarci melodii sau poze, ce vrei pe telefon...Acu' ai inteles laughing