| Alexe_Bogdan_2000 a întrebat:

Vreau si eu o aplicatie pentru mafia The Russian Mafia pe serverul Runy.nephrite
1.De ce doresti sa te alaturi The Russian Mafia?
2.Varsta reala:
3.O scurta auto-caracterizare?
4.Intelegi ca este interzis sa folosesti moduri cleo/asi(inclusiv modul de harta patrata si modul de arme pe spate) si sa modifici fisierul samp.dll?
5.Cat de bine crezi ca tragi cu arma?(low/medium/high)
6.Intelegi ca daca primesti crash din orice motiv cand esti testat de cheat-uri de catre un admin vei primi ban 7 zile? :dA
7.Ne poti demonstra cat de bine tragi cu armele? Ai un video la war? NU
8.Ai mai facut parte din mafii? Daca da, ce scoruri faceai? : NU AM MAI FACUT PARTE DINTR-O MAFIE.
9.De ce te consideri potrivit pentru aceasta factiune?
10.Vei respecta Liderul/Co-Liderul si membrii cu rank mai mare?

1 răspuns:
| AlexAlxAlex a răspuns:

Sa iti dau un sfat, ca sa intri in factiune, cel mai important este sa fii curat, fara ban, injurii, reclamatii, dm etc, aplicatia nu e cine stie ce scrie ce crezi tu, daca esti "curat" sunt mari sanse sa te acepte, succes.
(Nu e asa importanta reclamatia, uneori chiar nici nu o citeste)