| Slaiphar a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar un ps4 pro si nu stiu ce sa fac, sa il iau acum sau sa astept pana iese fifa 20 si imi mai cumpar si al 2 gamepad atunci? Am inteles ca ps5 apare pe piata peste 2 ani minim si 4 ani maxim, deci merita un ps4 pro?

Răspuns Câştigător
| Axinte839501 a răspuns:

Nu consider ca se merita. Da, e 4k, dar jocurile nu sunt 60 fps. Depinde si de cat timp lber ai si de ce jocuri joci. Poti de asemenea fiarte usor sa iti cumperi un ps3

| Slaiphar explică (pentru Axinte839501):

Am inteles ca sunt sanse ca ps5 sa iasa in 2020.Doar ca am vazut ca Xbox Two se lansease 100% in 2020 si cred ca voi astepta pana atunci.Am vazut ca Xbox Two poate fi peste Ps5

1 răspuns: