| Robert641 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum evoluez armura la mt2 tim&chaos. Stiu ca pui ceva pe armura si acolo iti arata cum va arata armura evoluata si iti arata dedesubtul ei ce iti trebuie (si ma refer la perle). Ei, asta e problema: nu stiu ce sa pun pe armura. Aratati-mi, va rog.

Răspuns Câştigător
| Alexutuul a răspuns:

Ma cautal in oras pe ala sura ala de face armuri si arme epice pui armura pe el si vezi ce iti trebuie si apoi faci armura daca ai itemele. Te rog funda daca am fost de ajutor

| Robert641 explică (pentru Alexutuul):

Care ala sura macar da-mi un indiciu langa negustoare langa capitan gardian

| Alexutuul a răspuns (pentru Robert641):

Ma e unu care arata ca sura pe langa gardian si are mana aia de foc