| narcisyk a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca exista hackuri sau cv pentru bani la jocurile online gladiatus.ro sau goalunited.org! dau finditza aceluia\celeia care ma ajutawinking

1 răspuns:
| ZyReXe a răspuns:

Scz ca iti zic dar nu exista hackuri is multi ratati care zic ca daca trimiti SMS costa doar 1 euro primesti habar n-am cati bani cand de fapt de pacalesc si dupa iti vine taxa la telefon 20 de milioane si eu am jucat dark orbit si nu exista hakuri pentru jocuri din astea online de pe net Doar daca creezi tu unul ceea ce ii mai ca imposibil
Scz ca raspund numa acum doar ca eu din toamna nu am mai intrat pe TPU