| bigezio a întrebat:

Vreau si eu serial number de la crysis 2. dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Incerca-l pe asta:
2WYQ-YVJS-66SV-FY8B-5WV5
Daca nu merge incearca sa-l iei si tu deja instalat prin winrar.
Ciudat este ca mie nu mi-a cerut serialul cand l-am instalat.

| bigezio explică (pentru Numero1):

De unde l-ai descarcat tu
?

| Numero1 a răspuns (pentru bigezio):

Nu mai stiu dar daca intrii pe youtube si vezi tutoriale scrii asa "Crysis 2 tutorial installation" ai sa vezi ca si aia de acolo cand il instaleaza nu le cere serialul.
P.S. vezi ca unele clipuri au si link dedesubt, poti lua de acolo sau poti scrie pe google numele jocului insotit de "skidrow" si incearca asa.