| EuSuntSebiSiSuntJMK a întrebat:

Vreau si eu "silent aim" SA:MP 0.3.7 cleo 4.3 daca se poate unul cu on/off tasta f12 sau sa tastez aim

1 răspuns:
| TFKatarina a răspuns:

Din propia experienta ti-o spun, poti sa-l folosesti ca odata si odata, cineva o sa-si dea seama ca ai aim.Am fost admina pe un server de samp, si nici un cheater nu scapa.Asta pentru ca adminilor le apar diferite advertismente in legatura cu unul.Iar daca cineva te observa iti da /report si o sa se puna un adm/helper spec pe tine,si pac, bye svr.
Mai bine joci corect, parerea mea, dar totusi faci ce vrei, bafta.